A tým Techniky nebude v následující sezóně hrát II. ligu. Licence se stěhuje do Letňan
31.5.2017 | Klub

B R N O - Avizované se stává skutečností, brněnská Technika nebude v sezóně 2017/2018 působit ve 2. lize, ani v jiné hokejové soutěži pořádané Českým svazem ledního hokeje, či jiným řídícím orgánem. Vedení klubu došlo k závěru, že nemá smysl hrát za daných podmínek třetí nejvyšší soutěž v České Republice. Druholigová licence se tak po dohodě mezi kluby stěhuje do pražských Letňan.

,,Pořád řešíme, co bude dále v dalších sezónách. Licenci jsme museli převést do konce května, jinak by nám propadla. Převedli jsme ji na někoho, kdo tu ligu bude hrát. My se samozřejmě nevzdáváme, třeba se objeví někdo, kdo bude chtít v Brně sponzorovat 2. ligu," řekl v rozhovoru sportovní manažer Vlastimil Odehnal. ,,Co se týče SAHL, tak jsme to probírali, ale trochu to utichlo, takže jsme spíše řešili, jak už jsem zmínil, převod druholigové licence. Nebylo moc reálné, že to budeme hrát už letos, spíš příští rok. Uvidíme co se bude dít.".