Výsledky 2. ligy

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny HOD KOP NJI OPA POR SUM TEC VAL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
44 st 22.2.2017 Vsetín Kopřivnice 8:1
44 st 22.2.2017 Poruba Hodonín 1:3
44 st 22.2.2017 Šumperk Opava 4:1
44 st 22.2.2017 Technika Nový Jičín 2:6
 
39 út 21.2.2017 Poruba Val. Meziříčí 7:5
 
43 so 18.2.2017 Nový Jičín Vsetín 1:5
43 so 18.2.2017 Hodonín Technika 5:3
43 so 18.2.2017 Opava Val. Meziříčí 3:4sn
43 so 18.2.2017 Kopřivnice Šumperk 3:2sn
 
42 st 15.2.2017 Vsetín Hodonín 4:2
42 st 15.2.2017 Šumperk Nový Jičín 6:3
42 st 15.2.2017 Technika Poruba 3:4
42 st 15.2.2017 Val. Meziříčí Kopřivnice 6:2
 
38 út 14.2.2017 Opava Poruba 2:3p
 
41 so 11.2.2017 Nový Jičín Val. Meziříčí 2:3
41 so 11.2.2017 Kopřivnice Opava 3:6
41 so 11.2.2017 Hodonín Šumperk 1:5
41 so 11.2.2017 Poruba Vsetín 2:3p
 
40 st 8.2.2017 Vsetín Technika 9:3
40 st 8.2.2017 Opava Nový Jičín 4:1
40 st 8.2.2017 Val. Meziříčí Hodonín 9:2
40 st 8.2.2017 Šumperk Poruba 6:4
 
39 so 4.2.2017 Hodonín Opava 6:3
39 so 4.2.2017 Nový Jičín Kopřivnice 6:0
39 so 4.2.2017 Technika Šumperk 1:2
 
38 st 1.2.2017 Val. Meziříčí Technika 3:5
38 st 1.2.2017 Kopřivnice Hodonín 4:7
38 st 1.2.2017 Šumperk Vsetín 4:2
 
37 so 28.1.2017 Technika Opava 0:6
37 so 28.1.2017 Hodonín Nový Jičín 3:1
37 so 28.1.2017 Vsetín Val. Meziříčí 3:1
 
36 st 25.1.2017 Vsetín Opava 6:2
36 st 25.1.2017 Technika Kopřivnice 2:3
36 st 25.1.2017 Šumperk Val. Meziříčí 10:2
36 út 24.1.2017 Poruba Nový Jičín 5:0
 
35 so 21.1.2017 Opava Šumperk 6:3
35 so 21.1.2017 Kopřivnice Vsetín 1:5
35 so 21.1.2017 Hodonín Poruba 3:6
35 so 21.1.2017 Nový Jičín Technika 4:1
 
34 st 18.1.2017 Vsetín Nový Jičín 5:3
34 st 18.1.2017 Šumperk Kopřivnice 7:4
34 st 18.1.2017 Val. Meziříčí Opava 3:4
34 st 18.1.2017 Technika Hodonín 4:5p
 
37 po 16.1.2017 Poruba Kopřivnice 7:3
 
33 so 14.1.2017 Poruba Technika 8:2
33 so 14.1.2017 Nový Jičín Šumperk 2:3
33 so 14.1.2017 Kopřivnice Val. Meziříčí 6:3
33 so 14.1.2017 Hodonín Vsetín 5:6
 
32 st 11.1.2017 Vsetín Poruba 8:4
32 st 11.1.2017 Opava Kopřivnice 4:2
32 st 11.1.2017 Šumperk Hodonín 5:6
32 st 11.1.2017 Val. Meziříčí Nový Jičín 2:1
 
31 so 7.1.2017 Nový Jičín Opava 2:5
31 so 7.1.2017 Poruba Šumperk 1:5
31 so 7.1.2017 Technika Vsetín 5:6
31 so 7.1.2017 Hodonín Val. Meziříčí 6:4
 
30 st 4.1.2017 Kopřivnice Nový Jičín 9:2
30 st 4.1.2017 Šumperk Technika 5:4
30 st 4.1.2017 Opava Hodonín 3:2
30 st 4.1.2017 Val. Meziříčí Poruba 4:5p
 
29 st 28.12.2016 Vsetín Šumperk 6:3
29 st 28.12.2016 Technika Val. Meziříčí 1:2
29 st 28.12.2016 Hodonín Kopřivnice 6:4
 
28 st 21.12.2016 Kopřivnice Poruba 3:2p
28 st 21.12.2016 Opava Technika 5:2
28 st 21.12.2016 Val. Meziříčí Vsetín 1:5
28 st 21.12.2016 Nový Jičín Hodonín 2:3sn
 
29 po 19.12.2016 Poruba Opava 3:2p
 
27 so 17.12.2016 Nový Jičín Poruba 6:3
27 so 17.12.2016 Opava Vsetín 1:4
27 so 17.12.2016 Val. Meziříčí Šumperk 4:3
27 so 17.12.2016 Kopřivnice Technika 9:5
 
26 st 14.12.2016 Vsetín Kopřivnice 6:5
26 st 14.12.2016 Šumperk Opava 6:2
26 st 14.12.2016 Poruba Hodonín 7:1
26 st 14.12.2016 Technika Nový Jičín 1:5
 
25 so 10.12.2016 Opava Val. Meziříčí 3:1
25 so 10.12.2016 Nový Jičín Vsetín 1:2
25 so 10.12.2016 Hodonín Technika 5:2
25 pá 9.12.2016 Kopřivnice Šumperk 4:5p
 
24 st 7.12.2016 Vsetín Hodonín 6:5p
24 st 7.12.2016 Technika Poruba 2:4
24 st 7.12.2016 Val. Meziříčí Kopřivnice 4:2
24 st 7.12.2016 Šumperk Nový Jičín 5:4p
 
45 so 3.12.2016 Opava Vsetín 1:2
45 so 3.12.2016 Nový Jičín Poruba 5:3
45 so 3.12.2016 Kopřivnice Technika 2:8
45 so 3.12.2016 Val. Meziříčí Šumperk 5:4p
 
23 st 30.11.2016 Kopřivnice Opava 6:1
23 st 30.11.2016 Poruba Vsetín 5:4p
23 st 30.11.2016 Nový Jičín Val. Meziříčí 6:3
23 st 30.11.2016 Hodonín Šumperk 2:3sn
 
22 so 26.11.2016 Opava Nový Jičín 3:1
22 so 26.11.2016 Šumperk Poruba 3:2
22 so 26.11.2016 Val. Meziříčí Hodonín 1:3
22 so 26.11.2016 Vsetín Technika 6:0
 
21 st 23.11.2016 Nový Jičín Kopřivnice 5:0
21 st 23.11.2016 Technika Šumperk 1:5
21 st 23.11.2016 Poruba Val. Meziříčí 2:6
21 st 23.11.2016 Hodonín Opava 6:4
 
20 so 19.11.2016 Kopřivnice Hodonín 0:10
20 so 19.11.2016 Val. Meziříčí Technika 4:1
20 so 19.11.2016 Šumperk Vsetín 4:5p
20 so 19.11.2016 Opava Poruba 4:5sn
 
19 čt 17.11.2016 Poruba Kopřivnice 4:3p
19 čt 17.11.2016 Vsetín Val. Meziříčí 5:0
19 čt 17.11.2016 Nový Jičín Hodonín 6:1
19 čt 17.11.2016 Technika Opava 0:4
 
2 po 14.11.2016 Šumperk Vsetín 1:4
 
18 so 12.11.2016 Poruba Nový Jičín 5:4
18 so 12.11.2016 Šumperk Val. Meziříčí 6:1
18 so 12.11.2016 Technika Kopřivnice 5:1
18 so 12.11.2016 Vsetín Opava 3:0
 
17 st 9.11.2016 Kopřivnice Vsetín 1:4
17 st 9.11.2016 Nový Jičín Technika 4:1
17 st 9.11.2016 Hodonín Poruba 2:3
17 st 9.11.2016 Opava Šumperk 5:6p
 
16 so 5.11.2016 Val. Meziříčí Opava 2:1
16 so 5.11.2016 Šumperk Kopřivnice 1:6
16 so 5.11.2016 Technika Hodonín 7:5
16 so 5.11.2016 Vsetín Nový Jičín 5:0
 
15 st 2.11.2016 Poruba Technika 6:0
15 st 2.11.2016 Hodonín Vsetín 1:5
15 st 2.11.2016 Nový Jičín Šumperk 4:2
15 st 2.11.2016 Kopřivnice Val. Meziříčí 5:2
 
14 so 29.10.2016 Opava Kopřivnice 4:0
14 so 29.10.2016 Šumperk Hodonín 1:2sn
14 so 29.10.2016 Val. Meziříčí Nový Jičín 3:2p
14 so 29.10.2016 Vsetín Poruba 5:2
 
13 st 26.10.2016 Nový Jičín Opava 4:2
13 st 26.10.2016 Technika Vsetín 2:7
13 st 26.10.2016 Hodonín Val. Meziříčí 6:2
13 st 26.10.2016 Poruba Šumperk 7:5
 
12 so 22.10.2016 Opava Hodonín 5:2
12 so 22.10.2016 Šumperk Technika 9:1
12 so 22.10.2016 Kopřivnice Nový Jičín 5:2
12 so 22.10.2016 Val. Meziříčí Poruba 2:5
 
11 st 19.10.2016 Vsetín Šumperk 7:3
11 st 19.10.2016 Poruba Opava 9:1
11 st 19.10.2016 Hodonín Kopřivnice 3:7
11 st 19.10.2016 Technika Val. Meziříčí 5:4p
 
10 so 15.10.2016 Opava Technika 5:2
10 so 15.10.2016 Hodonín Nový Jičín 4:2
10 so 15.10.2016 Kopřivnice Poruba 3:6
10 so 15.10.2016 Val. Meziříčí Vsetín 1:3
 
9 st 12.10.2016 Nový Jičín Poruba 1:6
9 st 12.10.2016 Opava Vsetín 4:5
9 st 12.10.2016 Val. Meziříčí Šumperk 2:0
9 st 12.10.2016 Kopřivnice Technika 6:7sn
 
8 so 8.10.2016 Šumperk Opava 2:0
8 so 8.10.2016 Technika Nový Jičín 3:1
8 so 8.10.2016 Poruba Hodonín 4:2
8 so 8.10.2016 Vsetín Kopřivnice 5:3
 
7 st 5.10.2016 Opava Val. Meziříčí 4:3
7 st 5.10.2016 Hodonín Technika 6:0
7 st 5.10.2016 Kopřivnice Šumperk 6:7
7 st 5.10.2016 Nový Jičín Vsetín 2:8
 
6 so 1.10.2016 Šumperk Nový Jičín 4:3
6 so 1.10.2016 Val. Meziříčí Kopřivnice 3:5
6 so 1.10.2016 Technika Poruba 3:2sn
6 so 1.10.2016 Vsetín Hodonín 7:3
 
5 st 28.9.2016 Poruba Vsetín 6:2
5 st 28.9.2016 Nový Jičín Val. Meziříčí 4:2
5 st 28.9.2016 Kopřivnice Opava 4:1
5 st 28.9.2016 Hodonín Šumperk 5:2
 
4 so 24.9.2016 Opava Nový Jičín 3:0
4 so 24.9.2016 Val. Meziříčí Hodonín 6:2
4 so 24.9.2016 Šumperk Poruba 4:3p
4 so 24.9.2016 Vsetín Technika 4:0
 
3 st 21.9.2016 Poruba Val. Meziříčí 6:4
3 st 21.9.2016 Nový Jičín Kopřivnice 7:1
3 st 21.9.2016 Technika Šumperk 2:4
3 st 21.9.2016 Hodonín Opava 4:3p
 
2 so 17.9.2016 Opava Poruba 1:7
2 so 17.9.2016 Kopřivnice Hodonín 3:5
2 so 17.9.2016 Val. Meziříčí Technika 5:0
 
1 st 14.9.2016 Vsetín Val. Meziříčí 6:1
1 st 14.9.2016 Technika Opava 2:5
1 st 14.9.2016 Hodonín Nový Jičín 7:3
1 st 14.9.2016 Poruba Kopřivnice 3:4sn

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
2:02x
2:12x
3:02x
3:15x
3:22x
3:2pp3x
3:2sn2x
4:02x
4:16x
4:29x
4:33x
4:3pp3x
5:05x
5:11x
5:28x
5:34x
5:42x
5:4pp4x
6:04x
6:14x
6:26x
6:37x
6:45x
6:51x
6:5pp1x
7:12x
7:34x
7:41x
7:53x
8:11x
8:21x
8:41x
9:12x
9:22x
9:31x
9:51x
10:21x
0:41x
0:61x
0:101x
1:24x
1:2sn1x
1:33x
1:43x
1:58x
1:62x
1:71x
2:34x
2:3pp2x
2:3sn2x
2:42x
2:53x
2:62x
2:71x
2:82x
3:42x
3:4sn2x
3:53x
3:63x
3:71x
4:51x
4:5pp4x
4:5sn1x
4:71x
5:63x
5:6pp1x
6:71x
6:7sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

 

 

Partneři

Anketa

Kdo, podle vás, postoupí do WSM ligy?
 
 
82%
 
 
10%
 
 
8%
 
71 hlasů
 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. TEC Technika 4 16:13 8
2. JHR Jindř. Hradec 4 18:16 6
3. SOK Sokolov 4 12:17 4

Soupiska Zápasy Statistiky Tabulka Realizační tým Mládež

Copyright © 2012-2017 HC Technika Brno & eSports.cz, s.r.o.